Установи відповідність між числівниками та їх розрядами. !)шість сьомих. 2)Вісімнадцять. 3)Багато. 4)Пятеро. А)Власне кількісне. Б)Неозначено-кількісні. В)Дробові. Г) ...

Установи відповідність між числівниками та їх розрядами. !)шість сьомих. 2)Вісімнадцять. 3)Багато. 4)Пятеро. А)Власне кількісне. Б)Неозначено-кількісні. В)Дробові. Г) Збірні. Д) Порядкові.                                                                                    Наприклад:2-Д
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1в, 2а, 3б, 4г вроді так