Установіть хронологічну послідовність подій: 1) Запровадження в Речі Посполитій нового, григоріанського, календаря; 2) Православний та уніатський собор в Бересті. Ухвала уніатського собору про утворення греко-католицької церкви...

Установіть хронологічну послідовність подій: 1) Запровадження в Речі Посполитій нового, григоріанського, календаря; 2) Православний та уніатський собор в Бересті. Ухвала уніатського собору про утворення греко-католицької церкви; 3) Люблінська унія. Утворення Речі Посполитої.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 Православний та уніатськиц собор в бресті . 3 1