Установіть послідовність подій в «Божественної комедії»: А поети йдуть в загробне царство Б Вергілій з’являється перед оповідачем В оповідач заблукав у лісі, загубив «правдиву» стежку Г оповідач зустрічає в лісі трьох страшних ...

Установіть послідовність подій в «Божественної комедії»: А поети йдуть в загробне царство Б Вергілій з’являється перед оповідачем В оповідач заблукав у лісі, загубив «правдиву» стежку Г оповідач зустрічає в лісі трьох страшних звірів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Послідовність така: А, В, Г, Б.