Установіть відповідність Елемент сюжету 1. експозиція 2. зав’язка 3. розвиток дії 4. кульмінація Епізод А. сватання й одруження Карпа з Мотрею Б. розмова Карпа й Лавріна про одруження В. всихання груші Г. сварка через г...

Установіть відповідність Елемент сюжету 1. експозиція 2. зав’язка 3. розвиток дії 4. кульмінація Епізод А. сватання й одруження Карпа з Мотрею Б. розмова Карпа й Лавріна про одруження В. всихання груші Г. сварка через грушу Д. лікування Омелька Кайдаша бабою Палажкою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2-а 3-д 4-в всеееееее