Установіть відповідність між елементом сюжету й подією в повіість М.Коцюбинського " Дорогою ціною" 1 зав'язка. А) Втеча Остапа від пана та панщини 2 розвиток дії. Б) допомога циганської родини, арешт остапа 3 кульмінац...

Установіть відповідність між елементом сюжету й подією в повіість М.Коцюбинського " Дорогою ціною" 1 зав'язка. А) Втеча Остапа від пана та панщини 2 розвиток дії. Б) допомога циганської родини, арешт остапа 3 кульмінація. В) загибель соломії Г) Соломія намагається звільнити Остапа , сутичка з вартою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Зав'язка - А) Втеча Остапа від пана та панщини 2. Розвиток дії - Б) Допомога циганської родини, арешт Остапа 3. Кульмінація - Г) Соломія намагається звільнити Остапа , сутичка з вартою