Установіть відповідність між фразеологізмами та їх тлумаченнями:1-Верства келебердянська2-Вітер змін3-Всесвітній потоп4-Гірка пілюля5-Встигнути з козаками на торг6-Вхопити шилом патоки7-Держати ніс за вітром8-Внести лепту.Тлума...

Установіть відповідність між фразеологізмами та їх тлумаченнями: 1-Верства келебердянська 2-Вітер змін 3-Всесвітній потоп 4-Гірка пілюля 5-Встигнути з козаками на торг 6-Вхопити шилом патоки 7-Держати ніс за вітром 8-Внести лепту. Тлумачення: а- обставини, що швидко змінюються б- велика злива в- дуже висока людина г- що-небудь неприємне, образливе д- зробити посильний внесок у якусь справу е- нема причини, потреби поспішати ж- змінювати свої погляди, пристосовуючись до обставин з- зазнати невдачі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1  в 2  а 3  б 4  г 5  е 6  д 7 з 8  ж