Установіть відповідність між персонажами та їхніми репліками: 1. Іван Вишенський ("Іван Вишенський" І. Франка); 2. Поет ("Давня казка" Лесі Українки); 3. Лірична героїня ("Хотіла б я піснею стати..." Лесі Українки); 4. Берт...

Установіть відповідність між персонажами та їхніми репліками: 1. Іван Вишенський ("Іван Вишенський" І. Франка); 2. Поет ("Давня казка" Лесі Українки); 3. Лірична героїня ("Хотіла б я піснею стати..." Лесі Українки); 4. Бертольдо ("Давня казка" Лесі Українки). А "Може б, хто послухав казки? Ось послухайте, панове"; Б "Дай мені братів любити і для них життя віддати! Дай мені ще раз поглянуть на свій любий рідний край!"; В "Що за дивна сила слова! Ворожбит якийсь, та й годі!"; Г "Щоб геть аж під яснії зорі полинути співом дзвінким..."; Д "Так, я вільний, маю бистрі вільні думки-чарівниці".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Б; 2Д; 3Г; 4В. Там одне зайве, так?