Установіть відповідність між реченнями та їх видами. 1.Складне з сурядним і підрядним зв'язком. 2.Складне із сполучниковим сурядним і безсполучниковим зв'язком 3.Складне із сполучникови сурядним і підрядним та безсполучниковим ...

Установіть відповідність між реченнями та їх видами. 1.Складне з сурядним і підрядним зв'язком. 2.Складне із сполучниковим сурядним і безсполучниковим зв'язком 3.Складне із сполучникови сурядним і підрядним та безсполучниковим зв'язком 4. Складне із сполучниковим підрядним і безсполучниковим зв'язком А. Друзів на землі не так багато: дбайте, щоб в житті їх берегти Б. Рясні дощі,що періщили кілька днів,зупинились , і знову усміхнулось сонце В. Яблуні були крислаті, вони вкутали сад від поля,а вишеньки цвіли несміло Г. Одних неволя нищить, інших вона розбещує, але ж скільки є таких, кого дух розтління не торкнувся
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - Г 2 - В 3 - Б 4 - А