Установіть відповідність між типами взаємодії А. Конкуренція 1 ставковик і печінковий сисун Б. Паразитизм 2 актинія й рак-самітник В. Мутуалізм 3 лев і гепард Г. Хижацтво 4 сапсан і горобець

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А- 3      Б - 1 В - 2 Г - 4 А. Конкуренція 3 лев і гепард Б. Паразитизм 1 ставковик і печінковий сисун В. Мутуалізм 2 актинія й рак-самітник Г. Хижацтво 4 сапсан і горобець