Установити відповідність між реченнями і способами вираження в них підметів. (А)Одного разу Олеся з Михайликом лагодились у ліс по ягоди. (Б)Ніщо так легко не зводить,зближаючи і єднаючи нас,як дорога (В)Двадцяте століття ст...

Установити відповідність між реченнями і способами вираження в них підметів. (А)Одного разу Олеся з Михайликом лагодились у ліс по ягоди. (Б)Ніщо так легко не зводить,зближаючи і єднаючи нас,як дорога (В)Двадцяте століття створило купу забобонів,нічим серйозно не обгрунтованих. (Г)Одного літнього дня стояло перед картиною троє людей. (Д) Кошовий оглянувся на сизо-рожевий пружок на сході,глянув на небо,підвівся. (Е) Сильний уміє захищати,уміє любити. 1 ЗАЙМЕННИК 2 СПОЛУЧЕННЯ ДВОХ ІМЕННИКІВ 3 СПОЛУЧЕННЯ ЧИСЛІВНИКА З ІМЕННИКОМ 4 ПРИКМЕТНИК У ЗНАЧЕННІ ІМЕННИКА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ЗАЙМЕННИК б 2 СПОЛУЧЕННЯ ДВОХ ІМЕННИКІВ - а 3 СПОЛУЧЕННЯ ЧИСЛІВНИКА З ІМЕННИКОМ - в, г 4 ПРИКМЕТНИК У ЗНАЧЕННІ ІМЕННИКА - д, е