Усуньте помилки, допущені під час заміни прямої мови непрямою. 1. Редактор попросив новенького, що ти розкажи мені трохи про себе. 2. Пасажир запитав у провідника, чи скоро ви подасте мені чай. 3. Вчителька суворо сказала ді...

Усуньте помилки, допущені під час заміни прямої мови непрямою. 1. Редактор попросив новенького, що ти розкажи мені трохи про себе. 2. Пасажир запитав у провідника, чи скоро ви подасте мені чай. 3. Вчителька суворо сказала дітям, що тепер ходімо в теплицю і там пересадимо квіти. 4. Майстер весело звернувся до будівельників, що тепер берімося до діла. 5. Микола, розглядаючи в сутінках засмагле цегляно-червоне обличчя бронебійника, сказав, що ловко ти останній танк підбив. 6. Юнак, зриваючись із місця, гукнув товаришам, що я зараз буду тут, лише на хвилинку забіжить додому.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Редактор попросив новенького, щоб він розказав йому трохи про себе 2)пасажир запитав у провідника, чи скоро він подасть йому чай 3)вчителька суворо сказалпюа дітям, що тепер вони підуть в теплицю і... 4)майстер весело звернувся до будівельників, щоб бралися до справи 5) Микола,..., сказав, що він ловко підбив останній танк 6)юнак, ..., гукнув товаришам ,що зараз буде тут, лише на хвилинку забіжить додому