Утвори й запиши прислiвники вiд поданих слiв. Ранок_______________________________________________ Весна_______________________________________________ День________________________________________________ Радiсний_____________...

Утвори й запиши прислiвники вiд поданих слiв. Ранок_______________________________________________ Весна_______________________________________________ День________________________________________________ Радiсний_____________________________________________ Гарний______________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рано, весняно, радiсно, гарно.