Утвори й запиши вiд поданих прикметникiв iменники .Визнач йх рiд Смiливий .Чесний .Зелений .Наполегливий . хоробрий. чемний радий синiй постав утворинi iменники у форму орудного...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сміливий - сміливець чесний - чесність, чеснота зелений - зелень наполегливий - наполегливість хоробрий - хоробрість чемний - чемність радий - радість синій - синяк, синява, синька