Утворіть і запишіть присвійні прикметники від імен: Богдан, Ігор, Леся, ОЛЕКСІЙ, Наталка, Катерина, АНДРІЙ, Віталій марина Андрусь Івась олекса Микита Тересь Марко Рая Алла

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Богданів Ігорів Лесин Олексіїв Наталчин Катеринин Андріїв Віталіїв Маринин Андрусів Івасів Олексин Микитин Тересів Марків Раїн Аллин