Утворіть прислів'я: Де верба-                за доброту. Ліс і вода-                час минае. Вода пливе-             така й господиня. Який поріг,                там і вода. Хліб-батько,             брат і сестра. Криниця з в...

Утворіть прислів'я: Де верба-                за доброту. Ліс і вода-                час минае. Вода пливе-             така й господиня. Який поріг,                там і вода. Хліб-батько,             брат і сестра. Криниця з водою-    вода- мати. Яка криниця,             велика риба. Вода віддячить         що людина з розумом. У глибокій воді          такий і господар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де верба- там і вода Ліс і вода - брат і сестра Вода пливе - час минає Який поріг, така і господиня Хліб батько, вода мати Криниця з водою, що людина з розумом Яка криниця, такий і господар Вода віддячить за доброту У глибокій воді - велика риба