Утворіть від поданих слів прикметники і складіть з ними речення Честь радість щастя товариш жалість місто серце совість вартість виїзд пристрасть студент баласт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чесний. Мій сусід чесний хлопець, бо завжди стримує своє слово. радісний. Сьогодні я отримав радісну звістку - мені купили велосипед. Щасливий. Щаслива та людина, яка вміє кохати. товариський. Товариський матч між командами закінчився з рахунком один нуль. Жалісний. Всі кидали на неї жалісні погляди, а вона, здається, не звертала на них уваги. міський. Міський голова відвідав дитячий будинок і зробив усім дітям подарунки. Серцевий. Серцевий напад можна вилікувати тільки в умовах лікарні. Совісний. Іра була дуже совісною дівчиною і виконувала усі домашні завдання. Вартісний. Моя мама проводила вартісний аналіз продуктивності праці. виїзний. Наш ансамбль часто буває на виїзних концертах. пристрасний. Танго - дуже пристрасний танець. студентський. Я загубила свій студентський квиток. баластний. Баластний шар - шар сипучих матеріалів у вигляді трапеції.