Утворіть від поданих слів усі дієслівні форми у дужках напишіть як вони називають

Утворіть від поданих слів усі дієслівні форми у дужках напишіть як вони називаються. Палати, різати, позеленіти, бити, читати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Палати-початкова палано-неозначена Палаючи-дієприслівник Палаючі-дієприкметник палає,палаю-особова Далі в такі й ж послідовності форм Різати,/різано,/ріжучи,/ріжучий,/ріже,ріжу Позеленіти,позеленито,позеленівши,позеленівший,позеленів Бити,бито,б*ючи,б*ючий,б*ю Читати,читано,читаючи,читаючий,читає