Утворіть вищий ступінь порівняння прикметників. Глибокий, дужий, дорогий, близьки

Утворіть вищий ступінь порівняння прикметників. Глибокий, дужий, дорогий, близький, легкий, слабкий, високий, молодий, багатий, тонкий, тяжкий, далекий, короткий, швидкий, низький, товстий, поганий, рідкий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найглибший, найдужчий, найдорожчий, найближчий, найлегший, найслабший, найвищий, наймолодший, найбагатший, найтонший, найтяжчий, найдальший.