Утворити нові слова за допомогою суфіксів ( пень ,школа , вода , море, хліб , хата, чуб, ріг, ліки, казка, день, доріжка, сніг, мир , міст , віз)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пень - пеньок, школа-шкільний, вода-водяний, море-морський, хліб-хлібний, хата-хатній, чуб-чубчик, ріг-ріжок, казка-казковий, день-денний, сніг-сніговий, мир-мирний, віз-возовий