Утворити у особових формах ( 1,2,3 особа однини і множини) слова гнати, забирати,клеїти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 особа: жену(однина), женемо(множина); забираю (однина) забираємо (множина); клею( однина) клеїмо (множина) 2 особа: женеш (однина) женете (множина); забираєш (однина) забираєте(множина); клеїш (однина) клеїте (множина) 3 особа: жене (однина) женуть (множина); забирає( однина) забирають (множина); клеїть (однина), клеять (множина)