Уважно прочитайте уривок з вірша П. Воронька. "Школа батьків" Визначте віршовий розмір ( запишіть ) Запишіть схему.   Привчав мене батько трудитись до поту, А мати - любити пісні. Спасибі вам, рідні , за щиру турботу, Наука зго...

Уважно прочитайте уривок з вірша П. Воронька. "Школа батьків" Визначте віршовий розмір ( запишіть ) Запишіть схему.   Привчав мене батько трудитись до поту, А мати - любити пісні. Спасибі вам, рідні , за щиру турботу, Наука згодилась мені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
амфібрахій _ / _    _ / _   _ / _   _ / _