Уявіть .що незабаром буде свято. Складіть усно опис в художньому стилі святкового оформлення класу чи кімнати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напередодні свята  мене завжди охоплює таке дивне відчуття , наче має статися щось радісне та чарівне . Усюди святкова атмосфера , усі готуються до свята - прибираємо у домі , наряджаємо ялинку , прикрашаємо кімнату кульками , гірляндами , гарними іграшками , святковими лампочками , свічками . Мені дуже подобаються новорічні та різдвяні вінки з хвої з яскравими стрічками та фігурками янголів . В цей час у кімнаті легко та начебто дуже світло . мама завжди готує щось не звичайне і по кімнаті розносяться найрізноманітніші привабливі запахи . Я дуже люблю таку атмосферу в кімнаті - атмосферу очікування свята .