В. Дрозд "Білий кінь Шептало". Відповісти на питання: 1. Що спонукало Шептала вирватись на волю? 2. Які основні проблеми підняті в оповіданні "Білий кінь Шептало"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Шептала спонукнуло вирватися на волю ставлення людей до ньго(хлопець,який мав забрати коня до пивода,погладив Шептала по спині і кінь роздратувався ,тим самим він спонукнув самого себе на втечу).2.Проблема свободи і волі;рольособистості в суспільстві;дійсність і мрія;особистість і натовп;людина та режим.