В індуїстській міфології розповідається про те, що кожний з континентів омивається своїм океаном.Чи справді кожний континент омивається"своїм" океаном, води якого не відомі іншим материкам?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивлячись на те, з якого боку усе це оцінювати. Зараз нам відомі певні океани, що своїми водами омивають певні землі. Але моя думка, стосовно індуїстської міфології, в тому, що люди у той час могли вважати моря за океани, давали їм саме таку назву. А на рахунок того, що води цих "океанів" не відомі іншим материкам... Мені здається, що все ж таки відомі, бо вода з рік потрапляє до морів, а з морів до океанів. Океани між собою також з'єднані, отже вода проходить по всьому світі, через всі материки.