В одному з творів ідеться про те, що український пан, розсердившись на свого слугу, закричав:" Женіть його, женіть". перекладач був не дуже обізнаний з українською мовою, тому припустився помилки, перекладаючи російською.Що сам...

В одному з творів ідеться про те, що український пан, розсердившись на свого слугу, закричав:" Женіть його, женіть". перекладач був не дуже обізнаний з українською мовою, тому припустився помилки, перекладаючи російською.Що саме запропонував зробити зі слугою перекладач?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одружити, тому що російською женить дуже схоже на гнати