В одному з творів ідеться про те що український пан розсердившись на свою слугу, закричав:"Женіть його, женть". Перекладач був не дуже обізнаний з українською мовою, тому припустився помилки, перекладаючи російською. що саме за...

В одному з творів ідеться про те що український пан розсердившись на свою слугу, закричав:"Женіть його, женть". Перекладач був не дуже обізнаний з українською мовою, тому припустився помилки, перекладаючи російською. що саме запропонував зробити зі слугою перекладач
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) одружити Пан запропонував одружити свого слугу