В Турбо Паскале     У введеному рядку підрахувати кількість слів, що однаково починаються і закінчуються

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var   count:integer;   c,ch:char;   begin   writeln('введите символ ');   readln(c);   writeln('введите строку ');   count:=0;   repeat     read(ch);     if ch=c then inc(count);   until ord(ch)=13;   writeln('кол-во повторений  ',count);   readln;   readln end.