В усіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з них цих пар дві. У якому ? а) Молоде орля та вище старого літає б) Слова масні, а пироги пісні. в) Добре говорить, але зле робить г) На чорній землі білий хліб робить д)...

В усіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з них цих пар дві. У якому ? а) Молоде орля та вище старого літає б) Слова масні, а пироги пісні. в) Добре говорить, але зле робить г) На чорній землі білий хліб робить д) Правда та кривда --- як вогонь та вода
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д)Правда та кривда- як вогонь та вода