В яких країнах створилися колонії. причини. грецькі міста пн причорномор'я. основні битви. наслідки битв. фаланга це. все це по темі греція

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перша колонія місто Куми Італія Сиракузи Регій Тарент у Південній Італії та на острові Сицилія узбережжя сучасної Франції та Іспанії Причини: Бракувало земельних угідь та перенасиченість населення Міста на Північному Причорномор'ї: Березань Борисфендія Ольвія Тіра Херсонес Пантикапей Основні битви: Марафонська рівнина 490 р до н е Протока острова Саламін 28 вересні 480 р до н е  Фаланга це Щільна лінійна побудована за формою прямокутника з рядів важкої піхоти