В яких випадках порівняльний зворот виділяеться комами на письмі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Порівняльний звород виділяється комами якщо: 1) Порівняльний зворот містить сполучники наче, неначе, мов, немов, ніби, неначебто  тощо. 2) Звороти з сполучником  як, якщо вони не мають інших відтінків. 3) Звороти, зо починаються словами "як і". 4) Сполучення "як правило", "як завжди", "як зараз", "як тепер" тощо.