Верхня розширена частина тичинки де утворюється пилок це --------------- Головні частини квітки це --------------------- і --------------------- Завязь бере участь в утворенні ---------------- У ній містяться --------------- з ...
Верхня розширена частина тичинки де утворюється пилок це ---------------
Головні частини квітки це --------------------- і ---------------------
Завязь бере участь в утворенні ---------------- У ній містяться --------------- з яких утворюється ---------------------------------------
Поможіть будь ласка
12 бал
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Пиляк
2) Маточка і тичинки
3) Завязь бере участь в утворенні зиготи.
Інше треба знати, на якому рівні у вас запитання. Якщо на рівні одинадцятого класу, то там дуже добре описано подвійне запліднення.
далі не хочу писати недостовірно)