Верхня розширена частина тичинки де утворюється пилок це --------------- Головні частини квітки це --------------------- і --------------------- Завязь бере участь в утворенні ---------------- У ній містяться --------------- з ...

Верхня розширена частина тичинки де утворюється пилок це --------------- Головні частини квітки це --------------------- і --------------------- Завязь бере участь в утворенні ---------------- У ній містяться --------------- з яких утворюється --------------------------------------- Поможіть будь ласка 12 бал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Пиляк 2) Маточка і тичинки 3) Завязь бере участь в утворенні  зиготи. Інше треба знати, на якому рівні у вас запитання. Якщо на рівні одинадцятого класу, то там дуже добре описано подвійне запліднення. далі не хочу писати недостовірно)