Весна - чудова пора року. Навколо все розпускається та зелені. За вікном щебечуть пташки та світить сонечко.підмит присудок означення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
весна-підмет                                      пора-присудок розпускається та зеленіє-присудок пташки-підмет                                   щебечуть- присудок Сонечко-підмет                                 світить -присудок