Вибери правильне твердження А. Людина - цар природи Б. Людина - найважливіша частина природи В. Людина може нав'язувати волю всім істотам на Землі Г. Людина може керувати лише в межах свого виду Д. Без людини неможливе життя на...

Вибери правильне твердження А. Людина - цар природи Б. Людина - найважливіша частина природи В. Людина може нав'язувати волю всім істотам на Землі Г. Людина може керувати лише в межах свого виду Д. Без людини неможливе життя на нашій планеті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. Без людини неможливе життя
Гость
Д.без людини нежомливе жизни на нашей планеье