Виберіть рядок у якому слова вжиті в переноснуму значенні А тепла хустка Б тепле літо В теплий погляд

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це зовсім легко. Правильна відповідь варіант В. Тепла хустка може бути,тому що якщо вона зроблена як шарф з теплого матеріалу. Тепле літо також,тому що є жарке,холодне та тепле літо,судячи по погоді. А от варіант В,теплий погляд,є переносним бо і так зрозуміло що теплий погляд означає дивитися з любов'ю,повагою.