Вiд iменникiв,до в дужках,утвори прикметники i спиши реченняпонад тисячу років тому Східні слов'яни утворили могутню державу Київ русь Одну з наймогутніших держав того часу на берегах Дніпра височів славетний Київ з розкішним к...

Вiд iменникiв,до в дужках,утвори прикметники i спиши речення понад тисячу років тому Східні слов'яни утворили могутню державу Київ русь Одну з наймогутніших держав того часу на берегах Дніпра височів славетний Київ з розкішним княжим двором величним Софія собором Київ купці на своїх човнах допливали до Кавказ берегів,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
понад тисячу років тому Східні слов'яни утворили могутню державу Київську Русь. Одну з наймогутніших держав того часу. На берегах Дніпра височів славетний Київ з розкішним княжим двором величним Софіївським собором.Київські купці на своїх човнах допливали до Кавказьких берегів,