Від колоди відпиляли частину завдовжки 2 м ,що становить одну четверту довжини всієї колоди. Яка була довжина колоди ? Яка довжина частини , що залишилася ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вся колода 100% частина шо відпиляли 1/4 =25% 100%=х 25% = 2 м х=100*2/25=8 м отже довжина колоди 8 м довжина відпиляної колоди тіпа шо залишилася 6 м
Гость
2*4=8 м  вся колода 8-2=6 м  то что осталось