Від назв країн і міст утворіть назви іх мешканців чоловічого та жіночого роду : Китай, Данія, Індонезія, Індія, Корея, Гамбург, Житомир, Рівне, Київ, Миколаїв

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Китай - китаєць, китаянка Данія - датчанин, датчанка Індонезія - індонезієць, індонезійка Індія - індієць, індійка Корея - кореєць, кореянка Гамбург - гамбурець, гамбуржанка Житомир - житомирянин, житомирянка Рівне - рівненчанин, рівненчанка Київ - киянин, киянка