Від однієї з двох пристаней, відстань між якими дорівнює 150 км, вирушив моторний човен, який долає зазначену відстань за 15 год. Через 5 год назустріч йому від другої пристані вирушив інший моторний човен, який долає зазначену...

Від однієї з двох пристаней, відстань між якими дорівнює 150 км, вирушив моторний човен, який долає зазначену відстань за 15 год. Через 5 год назустріч йому від другої пристані вирушив інший моторний човен, який долає зазначену відстань за 10 год. Через скільки годин човни зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)  150:15=10(км/ч)-скорость первой лодки 2)  150:10=15(км/ч)-скорость второй лодки 3)   10+15=25(км/ч)-скорость сближения 4)   10*5=50(км)-прошла 1 лодка до выхода второй 5)    150-50=100(км)-плыли лодки вместе 6)    100:25=4(ч)-время встречи