Від поданих іменників утворіть прикметники Тиждень, честь, радість, область, жалість, місто, ненависть, туризм, контраст, кількість, гігант, вартість, випуск, доблесть, якість, совість, інтелігент, дилегант, карєристь, президен...

Від поданих іменників утворіть прикметники Тиждень, честь, радість, область, жалість, місто, ненависть, туризм, контраст, кількість, гігант, вартість, випуск, доблесть, якість, совість, інтелігент, дилегант, карєристь, президент, пропуск, виїзд, кореспондент, цілість, швидкість, баласт, захист, допуск
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тиждневий,чесний,радісний,обласний,жалісний,міський,ненависний,контрастний,кількісний,гігантський,вартісний,випускний,доблесний,якісний,совісний,інтелігентський,дилетантський,карєристський,президентський,пропускний,виїздний,кореспондентський,цілісний,швідкісний,баласний,захисний,допускний.