Від поданих іменників утворіть жіночі та чоловічі імена по батькові: август,арсеній,ерофій,захар,гнат,августін,йосифа,вавило,дарій

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Августин Августина Арсенівна Арсeнович Eрофііівна Eрофійович Захарівна Захарович Гнатівна Гнатійович Августііівна Августінович Йосипівна Йосипович Вавилонівна Вавилонійович Дарівна Дарійович
Гость
Августович,Августівна, Арсенійович, Арсенівна, Ерофійович, Ерофіївна, Захарович, Захарівна, Гнатович, Гнатівна, Августінович, Августінівна, Йосифович, Йосипівна, Вавилович, Вавилівна, Дарович, Дарівна