Від поданих іменників утворіть жіночі та чоловічі імена по батькові:Всеволод, Віталій,Лук ян,Климентій,Микола,Сава.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всеволодович   Всеволодівна Віталійович      Віталіївна Янович             Янівна Климентійович  Климентіївна Миколайович    Миколаївна Савович           Савівна Лукович           Луківна
Гость
Всеволодович       Всеволодівна Віталійович          Віталіївна Лук'янович            Лук'янівна Клементійович      Клементівна Миколайович          Миколаївна Савович                 Савівна