Від поданих слів утвори назви ознак хмара,лист,діти,школа,дощ,лід,грім,літо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хмара -захмаренний ,хмаровий ,хмарний ,хмаристий .Лист-листовий ,листовидний ,листковий ,листвяний,листопадний.Діти-дитячий ,дитсадковий ,Школа-шкільний ,пришкільний ,школярський.Дощ-дощовий .,дощомірний ,дощувальний.Лід-льодовий ,льодяний ,льодяниковий .Грім-громовий ,громоподібний ,грімкийЛіто-літній ,