Виділи в поданих словах основу і закінчення : земля, на землі, степи, степми, ромашка, ромашкою, озеро, біля озера.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
земля закінчення я основа земл на землі основа на земл закінчення і  степи основа степ закінчення и  степми основа степм закінчення и  ромашка основа ромашк закінчення а ромашкою основа ромашк закінчення ою озеро основа озер закінчення о біля озера основа біл закінчення я основа озер закінчення а