Відкрили кран ,з якого за хвилину виливається 20л води,і за 8хв наповнили вану.Потім кран закрили й відкрили зливний отвір ,крізь який уся вода витикла за 4хв.Ск.літ.води витикло за 1хв.?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 20 * 8 = 160 литров - набралось воды в ванную 2) 160 : 4 = 40 л/мин - вытекало за минуту. Ответ: за минуту из ванной выливалось 40 литров воды.