Відносна молекулярна маса вищого оксиду елемента VI групи за воднем дорівнює 40. Масова частка Оксигену в ньому — 60 %. Визначте цей елемент, охарактеризуйте його за положенням у періодичній системі. Дуже прошу ! пів години дум...

Відносна молекулярна маса вищого оксиду елемента VI групи за воднем дорівнює 40. Масова частка Оксигену в ньому — 60 %. Визначте цей елемент, охарактеризуйте його за положенням у періодичній системі. Дуже прошу ! пів години думаю і не знаю як рішити .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
D H2(EO3)=40; D=M(EO3)/M(H2); M(EO3)=40*2=80г/моль; W(E)=100%-60%=40% Ar(E)=(W(E)*M(EO3)/n(E)=0,4*80/1=32г/моль Е - S=32г/моль Сера — элемент главной подгруппы VI группы третьего периода периодической системы с атомным номером 16. Проявляет неметаллические свойства.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы