Відповідність між молекулами нуклеїнових кислот та їхніми функціями під час синт

Відповідність між молекулами нуклеїнових кислот та їхніми функціями під час синтезу білка: 1)інформаційна РНК 2)транспортна РНК 3) рибосомна РНК 4)ДНКа)є універсальним переносником енергії б)є матрицею для синтезу всіх типів РНК в)будучи частиною рибосоми бере участь у синтезі білка, функціонує в цитоплазмі г)переносить до місця синтезу білка амінокислоту й визначає, у яке місце білкового ланцюга її треба поставити, функціонує в цитоплазмі д)є матрицею для синтезу білка, функціонує в цитоплазмі разом із рибосомою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) iРНК-д 2) тРНК-г 3) рРНК-а 4) ДНК-в