Відреагуйте речення,замінивши,де потрібно,повні речення неповними.Піднімаючи з поверхні Землі уламки повід,вітер переносить їх і десь відкідає.Дрібні уламки він переносить на далекі відстані,більші уламки вітер відкаладє поблиз...

Відреагуйте речення,замінивши,де потрібно,повні речення неповними. Піднімаючи з поверхні Землі уламки повід,вітер переносить їх і десь відкідає.Дрібні уламки він переносить на далекі відстані,більші уламки вітер відкаладє поблизу,а зовсім великі уламки вітер перекочує з місця на місце.Так вітер сортує уламки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
друге речення: Дрібні він переносить на далекі відстані, більші відкладає поблизу, а зовсім великі уламки вітер перекочує з місця на місце. Так він їх сортує. Перше речення, думаю, треба таким залишити)