ВІдредагувати Піднімати питання- Спалити рішення- По ініціативі- Повістка денна- В заключення- Відложити засідання- Положення справ- Слідуючий раз- Звідси витікає що- Слідувати порядку- Денному- Слідуюче питання- Розробити мір...
ВІдредагувати Піднімати питання- Спалити рішення- По ініціативі- Повістка денна- В заключення- Відложити засідання- Положення справ- Слідуючий раз- Звідси витікає що- Слідувати порядку- Денному- Слідуюче питання- Розробити міроприємство- Принести приклади- Високий покажчик продуктивності праці-
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Піднімати питання-ставити запитання Спалити рішення-скасувати рішення По ініціативі-за ініціативою В заключення-наприкінці Відложити засідання-перенести засідання Положення справ-порядок справ Слідуючий раз-наступний раз Слідувати порядку-згідно до порядку Слідуюче питання-наступне запитання Принести приклади-привести приклади Високий покажчик продуктивності праці-високий показник продуктивності праці