Відредагувати помилки у формах звертань ( правильно записати лише звертання ) : 1) Леся Петрівна , запрошую в гості. -..... 2) Пан інженер , потрібна допомога. -..... 3) Чому ти , поштар , не несеш листи ?-..... 4) Водій Ковале...

Відредагувати помилки у формах звертань ( правильно записати лише звертання ) : 1) Леся Петрівна , запрошую в гості. -..... 2) Пан інженер , потрібна допомога. -..... 3) Чому ти , поштар , не несеш листи ?-..... 4) Водій Коваленко , куди їдете . -.....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лесе Петрівно Пане інженере поштаре Водію Коваленко