Відредагувати речення. Бити по воротах, сильна біль, полетіти до Парижу, більш цікавіший, вищий брата, два гігабайта пам’яті, зараз без п’яти сім, давайте почитаємо, пішов за

Відредагувати речення. Бити по воротах, сильна біль, полетіти до Парижу, більш цікавіший, вищий брата, два гігабайта пам’яті, зараз без п’яти сім, давайте почитаємо, пішов за водою, відповідно мимогам, запізнився із-за заторів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бити у ворота, сильний біль, полетіти до Парижа, більш цікавий, вищий за брата, два гігабайти, зараз за п’ять хвилин сьома, почитаймо, пішов по воду, відповідно до вимог, запізнився через затори.